Norbert J. jako jedyny zna motyw


norbert-agnieszka-jObornicka prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 27-letniemu Norbertowi J. z Rogoźna. Oskarża go o podwójne zabójstwo 23-letniej żony, Agnieszki i 53-letniej teściowej, Marii W.

Norbert J., który na początku śledztwa odmówił składania zeznań, do dziś nie przerwał milczenia. Do zbrodni doszło rok temu, na początku listopada. Zabójca zasztyletował swoje ofiary. W trakcie trwającego blisko rok śledztwa Norbert J. konsekwentnie odmawiał zeznań. Powiedział coś na ten temat tylko raz, tuż po zabójstwie. W Niemczech spowodował kolizję i policjanci zabrali mu samochód. Pojawił się wtedy na izbie przyjęć szpitala Świętej Jadwigi w Berlinie i oświadczył lekarzom, że zamordował dwie osoby, i że potrzebuje pomocy. Personel szpitala powiadomił policję.

Tymczasem na miejscu zbrodni, w domu przy Kochanowskiego w Rogoźnie, śledczy zabezpieczyli wystarczająco dużo śladów, by obciążyć nimi Norberta J. Samooskarżenie dla sądu jest niewystarczające, 27-latek nie miał wcześniej konfliktów z prawem. Nie zdradzał też psychopatycznych skłonności, które tłumaczyłyby zabicie z zimną krwią dwóch kobiet. Wynik obserwacji psychiatrycznej jest negatywny. Biegli uznali że Norbert J. był poczytalny. Dlaczego zabił? Motyw zabójstwa pozostaje nieznany – przyznaje Elżbieta Gryziecka, szef obornickiej prokuratury. Norbert J. nie chciał nawet zapoznać się z aktem oskarżenia. Jego proces będzie się toczył przed Sądem Okręgowym w Poznaniu.

dom-ofiar-norberta-j
źródło: Goniec Rogoziński nr 21/596

(Odwiedzono 98 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *