NAZBIERAŁY SIĘ TONY

śmieci w kajaku

Na Fanpage Aplaga Obornickie Stowarzyszenie Wodniackie na Facebooku czytamy:

Zgodnie z wcześniejszą informacją z inicjatywy Obornickiego Stowarzyszenia Wodniackiego APLAGA w dniach 23 i 24 kwietnia nie po raz pierwszy zorganizowana została akcja sprzątania brzegów naszych rzek, Warty i Wełny. Kolejny raz została zebrana niewyobrażalne ilość /szacujemy ok 20 METRÓW SZEŚCIENNYCH / śmieci i wszelakiego rodzaju odpadów, znalazły się między innymi : meble, telewizory, części samochodowe głównie opony, materiały budowlane, opakowania. W sprzątaniu brzegów rzeki Warty które odbyło się na odcinku od Mściszewa do Kiszewa uczestniczyło również Stowarzyszenie Ratuj Ryby, natomiast brzegi rzeki Wełny sprzątały firmy wypożyczające kajaki przy wydatnej pomocy Muzeum Młynarstwa i Wodnych Urządzeń Przemysłu Wiejskiego w Jaraczu. W akcji udział wzięło ok 40 osób. Składamy podziękowania Urzędowi Miejskiemu oraz Straży Miejskiej za wydatną pomoc w logistycznym zabezpieczeniu akcji.

Źródło https://www.facebook.com/AplagaObornickieStowarzyszenieWodniackie/

Powiązane wpisy:

Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.
(Odwiedzono: 0 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *