Nasz „Człowiek” na festiwalu filmowym

Wyprodukowany przez Niezależną Grupę Filmowa H2O film dokumentalny „Człowiek”, w którym wzięli udział pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie został zakwalifikowany do głównego konkursu Festiwalu Filmowego OFFELIADA w Gnieźnie i w listopadzie powalczy o nagrodę w kategorii „film dokumentalny”.

Przypomnijmy, dokument człowiek został zrealizowany w tym roku przez Grupę H20 w Ośrodku za Jeziorem z udziałem przybyłych do naszego kraju uchodźców z Ukrainy.

Jak do tej pory, film zdobył 2. miejsce w kategorii „dokument” na XIX Ogólnopolskim Festiwalu Filmowym UFF(o)A w Ustce

Film w reżyserii Wiesława Zielińskiego z muzyką Adama Bieranowskiego można obejrzeć tutaj.

Z naszej strony życzymy naszym filmowcom powodzenia i zdobycia upragnionej nagrody.

Źródło: profile Niezależnej Grupy Filmowej H20 i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie na Facebooku

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *