Na co zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Dla posiadaczy karty dużej rodziny przygotowano niewiele, choć to zawsze coś – zniżek i promocji. Do programu przyłączyli się lokalni przedsiębiorcy – TUW towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące: 30% zniżki na ubezpieczenie majątkowe „Bezpieczna Rodzina”, 30% zniżki na ubezpieczenie majątkowe „Bezpieczna Zagroda”, 30% zniżki na ubezpieczenie „Bezpieczny dom w budowie”, 30% zniżki na ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, 30% zniżki na obowiązkowe ubezpieczenie budynków w gospodarstwie rolnym, 15% zniżki na ubezpieczenie auto-casco, 15% zniżki na obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu, mechanicznego (OC komunikacyjne). Zniżki realizowane są w następujących placówkach: Krystian Kędzia – ul. Mickiewicza 28, Paulina Nowakowska – Grudna 28B.

Do akcji dołączyła się też znana ze współpracy Ubojnia-Masarnia Karstusz, oferująca 10% zniżki w zakupie całego asortymentu w sklepach firmowych Karstusz. tj. mięso wieprzowe, mięso drobiowe, wyroby wędliniarskie. Nie zawiodło też Przedsiębiorstwo Trustol, które rodzinom proponuje: 10% zniżki na wykonanie mebli na wymiar, 10% zniżki na montaż podłóg zakupionych w firmie Trustol Przemysław Nowaczyk, 10% zniżki na montaż drzwi zakupionych w tej firmie. Można też taniej kupić książki, artykuły biurowe i gry edukacyjne w księgami Libros przy ul. Kościuszki (15% zniżki na zakup książek dla dzieci, nowości, beletrystyki, 20% zniżki na zakup artykułów papierniczych i biurowych, 2Q% zniżki na zakup gier edukacyjnych i puzzli). Rogozińskie Centrum Kultury oferuje w ramach karty zakup ulgowych biletów wstępu na imprezy lecz wyłącznie tych, których organizatorem jest RCK (wysokość ulgi ustalana jest indywidualnie do wybranych imprez w formie określonej kwoty a nie procentowo), zapewnia natomiast całoroczny bezpłatny wstęp do Muzeum Regionalnego im. W. Dutkiewicz w Rogoźnie. Salon fryzjerski Klaudia działający przy ul. Wyszyńskiego daje 5% zniżki na wszystkie usługi fryzjerskie.

źródło: Goniec Rogoziński nr 2/603

(Odwiedzono 73 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *