Muzeum Młynarstwa w Jaraczu – czujka

Muzeum Mlynarstwa w Jaraczu– Dnia 03-02-2016 o godz 21:34 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie z monitoringu pożarowego o załączeniu się czujki pożarowej w Muzeum Młynarstwa w miejscowości Jaracz.

– W czasie dojazdu na miejsce zdarzenia SK KP PSP Oborniki otrzymało informację od operatora Watra o odwołaniu alarmu. Anulowano dyspozycję SHD z JRG Oborniki, GCBA z OSP Rogoźno, GBA z OSP Parkowo. – Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR stwierdził, że doszło do załączenia się czujki zainstalowanej w młynie Muzeum Młynarstwa.

– Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sprawdzeniu obiektu pod względem występowania źródeł ognia. Żadnego zagrożenia nie stwierdzono.

Tekst: KP PSP Oborniki
źródło: OSP Rogoźno

(Odwiedzono 44 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *