Motorowodne Mistrzostwa Polski w Rogoźnie – zaproszenie

Motorowodne Mistrzostwa Polski odbędą się 1.10.2022 na Jeziorze Rogoźno (Ośrodek Sportu i Rekreacji) w następujących klasach: OSY-400, O-125, GT-30, GT-15, P-750. Zawodom towarzyszyć będą bezpłatne występy artystyczne czyli koncert muzyczno-kabaretowy Justyny Adamczak i Marka Mality, koncert Joanny Ziółkiewicz-Majchrzak, a na zakończenie wystąpi Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem. Gastronomię zapewnia kuchnia OSIR-u.
Zobacz wydarzenie na Facebooku

Motorowodne Mistrzostwa Polski w Rogoźnie - programZapraszamy.
Źródło Facebook.com

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 457 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *