Mistrzostwo Powiatu dla „Hipolita”

Dnia 05.02.2019r rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Szkół Ponad gimnazjalnych Dziewcząt. Turniej rozegrany został systemem pucharowym, po wcześniejszych eliminacjach gminnych. W pierwszym półfinale ZS Rogoźno pokonał ZS Objezierze 2:0. W drugim półfinale LO Rogoźno wygrało 2:0 z LO Oborniki. W finale zawodów Zespół Szkół z Rogoźna wygrał z LO Rogoźno 2:0. Drużyna Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego wygrywając zawody uzyskała awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 07.03.2019r. w Szamotułach.

Wyniki końcowe
1. miejsce ZS Rogoźno 2. miejsce LO Rogoźno 3. miejsce LO Oborniki 4. miejsce ZS Objezierze

Skład drużyny Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego: Dominika Dybek, Danuta Piechowiak, Marzena Just, Natalia Lichota, Donata Kasper, Dominika Nowald, Julia Świderska, Martyna Jezierska, Karolina Wileńska, Paulina Rosół, Dominika Zielińska. Opiekun zespołu Paweł Ratajczak
źródło: Rogozińska Gazeta

(Odwiedzono 145 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl