Marsze Szlachetnej Paczki…


… przeszły ulicami wszystkich miast wojewódzkich. W Poznaniu marsz ruszył z udziałem wolontariuszy z Rogoźna. Od soboty na stronie www.szlachetnapaczka.pl darczyńcy mogą wybrać rodzinę i przygotować dla niej konkretną pomoc.

SZLACHETNA PACZKA od 2 lat daje potrzebującym impuls do zmiany i łączy Polaków również w naszej gminie. . W tym roku mądrą pomocą obejmie ok. 20 rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Dokładna liczba rodzin, którym pomoże Paczka w Rogoźnie nie jest jeszcze znana, bo wolontariusze nadal spotykają się z potrzebującymi w ich domach – diagnozują sytuację, poznają potrzeby i podejmują decyzję o włączeniu do projektu. Na tej podstawie tworzą opisy, które trafiają do internetowej bazy. Tam darczyńca może wybrać rodzinę, przygotować dla niej mądrą i skuteczną pomoc lub dokonać wpłaty na organizację projektu.

Tylko w zeszłym roku SZLACHETNA PACZKA w ROGOŹNIE podarowała impuls do zmiany życia 31 rodzinom w potrzebie, na łączną wartość ok. 89 tys. złotych.


źródło: Goniec Rogoziński nr 24/652 i rogozno.pl

(Odwiedzono 77 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *