Ma być remontowany odcinek drogi od Wojciechowa – w kierunku Jeziora Czarnego

porozumienieNa Fanpage Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna na Facebooku czytamy:

W dniu dzisiejszym podpisałem z Nadleśniczym Nadleśnictwa Durowo Panem Sebastianem Kołaczem porozumienie w sprawie przekazania przez Lasy Państwowe środków w wysokości 60 tys. zł., na remont odcinka drogi od Wojciechowa – w kierunku Jeziora Czarnego. Całkowity koszt zadania to 80 tysięcy zł (20 tysięcy zł. udział Gminy Rogoźno). Remont obejmuje fragment łączący kompleksy leśne wzdłuż Jeziora Czarnego. Jest to kolejna wspólna inwestycja Gminy Rogoźno i Lasów Państwowych, z korzyścią dla poruszających się po tej drodze mieszkańców w szczególności wędkarzy.
Pozdrawiam serdecznie!

źródło: https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *