Łukasz Zaranek z Prusiec laureatem w konkursie „Moja SMART wieś. Idea i Fakt”


Na profilu Łukasza Zaranka na Facebooku czytamy:

Dzisiaj miałem olbrzymią przyjemność wziąć udział w uroczystej Gali wręczenia nagród w konkursie „Moja SMART wieś. Idea i Fakt” organizowanym przez Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa IRWiR PAN.
Na konkurs przesłano 108 prac z całej Polski.
Mój esej „Świadome eko-sołectwo” otrzymał II miejsce w kategorii IDEA i mogłem podzielić się jego założeniami podczas krótkiego wykładu mogąc przy okazji opowiedzieć o Sołectwo Pruśce i Stowarzyszenie Do Przodu.

Źródło https://www.facebook.com/lukzaran

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *