Liga FoodTrucków w Rogoźnie – zaproszenie

W sobotę 8 października 2022 w Rogoźnie na Targowisku „Mój rynek” rozpocznie się Liga FoodTrucków. Tego dnia dla uczestników czekać będzie 15 mobilnych restauracji na kółkach, popularnych „Food tracków”.

Zarówno w sobotę w godzinach 12-21 jak i w niedzielę od 12 do 20 będzie serwowane różnorodne jedzenie, począwszy od ostrego, przez orientalne, słodkie skończywszy na klasycznym – dla każdego coś miłego.

Wśród atrakcji Ligii mają pojawić się też dmuchańce dla dzieci, ale to będzie zależne od pogody.

Jest możliwość wygrania vouchera do wykorzystania w trakcie wydarzenia. Aby go zdobyć, należy polubić fanpage Liga FoodTrucków na Facebooku, następnie udostępnić wydarzenie na Facebooku i dołączyć do niego oraz w komentarzu oznaczyć osobę, z którą wybierzemy się na Ligę Foodtrucków. Wyniki zostaną ogłoszone 7 października.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 37 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *