Legenda polskiej piłki nożnej na treningu młodych piłkarzy w Rogoźnie

Jego nazwisko jest znane niemal przez wszystkich fanów polskiej piłki nożnej. Wielki kapitan, prawdziwy talent i co najważniejsze zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy człowiek. O tym jak Piotr Reiss zdobywał legendarne gole mówił już cały piłkarski świat. Dziś, wraz z najmłodszymi piłkarzami z Rogoźna, uczestniczy w treningu swojej Akademii.

W miniony wtorek, 24 stycznia, zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa w Rogoźnie odwiedził Patron klubu – Piotr Reiss.

Wizyta Piotra to zawsze wspaniała okazja do ponadczasowej integracji i nieustannej inspiracji dla młodych piłkarzy z Rogoźnie. W tak młodym wieku nic nie działa na ich świadomość bardziej niż prawdziwy autorytet. To dzięki cennym wskazówkom Patrona Akademii, za każdym razem, zawodnicy mają okazję poczuć się wyjątkowo.zaznacza koordynator lokalizacji – Zbigniew Chudzicki.

Po tych kilku latach widzę, że wszyscy możemy być dumni z pracy jaką osoby związane z Akademią wkładają w jej rozwój. Bez wątpienia, sprawne działanie nie byłoby możliwe bez wzorowej współpracy między władzami, trenerami i szkołami w naszych lokalizacjach. Wszyscy zaufali Akademii i za każdym razem, kiedy odwiedzam moich zawodników w Rogoźnie, słyszę same pochwały odnośnie aktywności klubu. – chwali król strzelców Ekstraklasy w sezonie 2006/07.

Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy do skorzystania z noworocznych naborów w Akademii. Więcej informacji u koordynatora lokalizacji – Zbigniewa Chudzickiego pod numerem tel. 603 113 065 lub pod adresem z.chudzicki@akademiareissa.pl

(Odwiedzono 293 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *