Legenda polskiej piłki nożnej na treningu młodych piłkarzy w Rogoźnie

Jego nazwisko jest znane niemal przez wszystkich fanów polskiej piłki nożnej. Wielki kapitan, prawdziwy talent i co najważniejsze zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy człowiek. O tym jak Piotr Reiss zdobywał legendarne gole mówił już cały piłkarski świat. Dziś, wraz z najmłodszymi piłkarzami z Rogoźna, uczestniczy w treningu swojej Akademii.

W miniony wtorek, 24 stycznia, zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa w Rogoźnie odwiedził Patron klubu – Piotr Reiss.

Wizyta Piotra to zawsze wspaniała okazja do ponadczasowej integracji i nieustannej inspiracji dla młodych piłkarzy z Rogoźnie. W tak młodym wieku nic nie działa na ich świadomość bardziej niż prawdziwy autorytet. To dzięki cennym wskazówkom Patrona Akademii, za każdym razem, zawodnicy mają okazję poczuć się wyjątkowo.zaznacza koordynator lokalizacji – Zbigniew Chudzicki.

Po tych kilku latach widzę, że wszyscy możemy być dumni z pracy jaką osoby związane z Akademią wkładają w jej rozwój. Bez wątpienia, sprawne działanie nie byłoby możliwe bez wzorowej współpracy między władzami, trenerami i szkołami w naszych lokalizacjach. Wszyscy zaufali Akademii i za każdym razem, kiedy odwiedzam moich zawodników w Rogoźnie, słyszę same pochwały odnośnie aktywności klubu. – chwali król strzelców Ekstraklasy w sezonie 2006/07.

Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy do skorzystania z noworocznych naborów w Akademii. Więcej informacji u koordynatora lokalizacji – Zbigniewa Chudzickiego pod numerem tel. 603 113 065 lub pod adresem z.chudzicki@akademiareissa.pl

(Odwiedzono 271 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *