Lasy Państwowe przekazały środki na remont odcinka drogi Rogoźno – Laskowo

Na Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

We wtorek 30 listopada Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, w asyście Pani Skarbnik Ireny Ławniczak, podpisał z Nadleśniczym Nadleśnictwa Durowo Sebastianem Kołaczem porozumienie w sprawie przekazania przez Lasy Państwowe środków w wysokości 50 tys. zł. na remont odcinka drogi Rogoźno – Laskowo. Całkowity koszt zadania to 65 tysięcy zł (15 tysięcy udział Gminy Rogoźno). Remont obejmuje fragment łączący kompleksy leśne. Jest to kolejna wspólna inwestycja Gminy Rogoźno i Lasów Państwowych, z korzyścią dla poruszających się po tej drodze mieszkańców.

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 2 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *