Korona Wielkopolski – bieg w Rożnowicach

Głównym organizatorem jesiennych zawodów Nordic Walking i IV Biegu im. Marka T. Stefaniaka, który odbędzie się 17.09.2016 r. jest Gmina Rogoźno. Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie MONAR, Nadleśnictwo Oborniki, Stowarzyszenie Włóczykije oraz Obornickie Centrum Sportu.

Założycielem i Dyrektorem W.C.P.B. MONAR był śp. Marek T. Stefaniak, certyfikowany terapeuta, laureat nagrody Pro Publico Bono, wyróżniony za działalność z zakresu pomocy społecznej i charytatywnej w 2000 roku oraz Wolontariusz Roku 2003 i Poznaniak Roku 2003. Zawodowo i prywatnie Wielki Człowiek o Wielkim Sercu. IV bieg im. Marka Tadeusza Stefaniaka włączony w cykl Korony Wielkopolski organizowany jest ku upamiętnieniu trzeciej rocznicy jego śmierci.

Cel charytatywny, na który zostanie przekazana część wpisowego wszystkich zawodników to pomoc dla Frania Czaplińskiego.

program

Kliknij tu aby się zapisać (Zapisy elektroniczne są otwarte do 14.09.2016 r. do godziny 23:59).
źródło: rogozno.pl

(Odwiedzono 38 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *