Konkursowy szał w Akademii Piłkarskiej Reissa – zostań piłkarzem!


konkurs reissa
Nasz portal wraz z klubem piłkarskim Akademia Piłkarska Reissa, która szkoli młodych zawodników w naszym mieście, przygotował specjalny konkurs dla dzieci oraz młodzieży, która niedawno wróciła do szkolnych ławek i chciałaby szlifować swoje piłkarskie umiejętności.

Akademia Piłkarska Reissa zapewnia szkolenie we wszystkich grupach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Do klubu mogą dołączać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Aby wziąć udział w zabawie, należy odpowiedzieć na proste pytanie – w którym roku powstała Akademia Piłkarska Reissa? Podpowiedzi można szukać na stronie internetowej www.AkademiaReissa.pl.

Osoba, która zostanie zwycięzcą konkursu, otrzyma miesiąc otwartych treningów w Akademii Piłkarskiej Reissa oraz książkę z dedykacją Piotra Reissa. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają zaproszenia na dwa darmowe treningi w naszym mieście, które odbywają się na Orliku przy ul. Seminarialnej 16 w poniedziałki, środy oraz piątki, w zależności od wieku dzieci.

Rozwiązania można wysyłać w wiadomości e-mail na adres: konkurs@akademiareissa.pl. Organizator prosi, aby zawrzeć w niej także numer kontaktowy, na który będzie możliwy późniejszy kontakt w celu potwierdzenia otrzymania nagrody.

Zabawa skierowana jest do dzieci i młodzieży, która obecnie nie trenuje w Akademii Piłkarskiej Reissa.

Konkurs trwa do 30 września 2015 r.

(Odwiedzono 31 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *