Konkurs – rzuć palenie


papierosyZ okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Obornikach organizuje konkurs dla osób pełnoletnich mieszkających na terenie powiatu obornickiego. Zadaniem konkursowym jest wymyślenie i przesłanie pod wskazany adres hasła nawiązującego do rzucenia palenia papierosów. Konkurs trwa do 26 listopada. Wymyślone hasła należy przesłać przy pomocy Poczty Polskiej, bądź e – mailowo wraz z wypełnionym „Oświadczeniem pełnoletniego uczestnika konkursu”. Regulamin i oświadczenie dostępne na stronie internetowej stacji psseoborniki.pis.gov.pl Nagrody zostały sfinansowane przez Burmistrza Rogoźna. Łączna wartość nagród 500 zł (I, II , III miejsce).

źródło: Goniec Rogoziński nr 24/625

(Odwiedzono 65 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

2 myśli w temacie “Konkurs – rzuć palenie”

  1. Śmiać mi się chce.Często przeglądam internet i nasuwa mi się pytanie …A mianowicie ilekroć pojawiają się jakieś ważne lub trochę mniej ważne wydarzenia w Rogoźnie to dowiadujemy się z innych źródeł ….bo ,albo są publikowane za późno ,albo wcale..Wydaje mi się że na stronie takiej jak ta powinny być rzetelniej przekazywane informacje….Ale może jestem w błędzie…Odnośnie tego konkursu artykuł pojawił się dzisiaj a konkurs trwa do jutra …To chyba nie daje wielkiej szansy żeby było duże zainteresowanie i danie szansy naszej Rogozińskiej społeczności..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *