Konferencja ochrony wód w Jaraczu – zaproszenie

Muzeum w Jaraczu

Na Fanpage Stowarzyszenie Jezioro Rogozińskie na Facebooku czytamy:

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą ochronie wód w Jaraczu 5 i 6 września 2022 roku.(poniedziałek -wtorek 2022 roku) Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, wymagane jest zgłoszenie na adres e-mail: konferencja.jaracz@gmail.com W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko opcjonalnie nazwę reprezentowanej instytucji. W przypadku przekroczenia w zgłoszeniach dopuszczalnej ilości osób zastrzegamy możliwość wcześniejszego zamknięcia listy uczestników. Poniżej zamieszczamy agendę konferencji wraz z listą prelegentów. Tematy prelekcji zostaną ogłoszone wkrótce.
SJR

Źródło https://www.facebook.com/jeziororogozinskie/

Powiązane wpisy:

Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.
(Odwiedzono: 6 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *