KONFERENCJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z POWIATU OBORNICKIEGO

Na Fanpage Błażej Cisowski – Radny Powiatu Obornickiego na Facebooku czytamy:

W czwartek 19 maja o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Obornikach w gronie przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów oraz instytucji biznesu rozpocznie się konferencja z cyklu „Wielkopolska konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP”.

Eksperci zaprezentują szereg zagadnień szczególnie istotnych dla obecnych wyzwań gospodarczych. Wśród nich znajdzie się tematyka zarządzania przedsiębiorstwami w obliczu zmian wynikających z Polskiego Ładu, finansowa oferta dla MŚP oraz samorządów na cele infrastrukturalne i obrotowe, planowane dotacje z puli funduszy europejskich dla Wielkopolski na lata 2021-2027, czy wsparcie inwestorów zainteresowanych preferencjami Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Konferencja jest bezpłatna, otwarta dla wszystkich zainteresowanych wsparciem potencjału biznesowego wielkopolskich przedsiębiorstw i samorządów. Zgłoszenie uczestnictwa prosimy przesłać na adres promocja@wfr.org.pl lub użyć formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest pod adresem: https://bit.ly/WIELKOPOLSKA_KONKURENCYJNA_OBORNIKI

Konferencję wraz z Wielkopolskim Funduszem Rozwoju sp. z o.o. organizuje Starostwo Powiatowe w Obornikach. Partnerami wydarzenia są Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu oraz Krajowa Izba Doradców Podatkowych.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło https://www.facebook.com/bcpob/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 11 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *