Komunikat dotyczący śniętych ryb w Jeziorze Rogoźno

Jezioro Rogozińskie - widok spod mostuNa Fanpage Powiat Obornicki na Facebooku czytamy:

W dniu 24 sierpnia Burmistrz Rogoźna poinformował, że na obszarze Jeziora Rogoźno zaczęło uwidaczniać się zjawisko śnięcia ryb. Pobrano próbki wody do przeprowadzenia badań laboratoryjnych, a także powiadomiono PGW Wody Polskie, Powiatowego Lekarza Weterynarii w Obornikach oraz zarządcę terenu.

W związku z powyższym Burmistrz Rogoźna rekomenduje powstrzymanie się od korzystania z wody z rzeki Wełny oraz Jeziora Rogoźno (m.in. pojenie zwierząt, wędkowanie, kąpiel) do czasu ustalenia przyczyny zaistniałej sytuacji.

Źródło https://www.facebook.com/StarostwoOborniki/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 17 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *