Komunikat dla rolników


Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Obornikach z siedzibą w Rogoźnie Tomasz Kamiński informuje, że od 17 października do 30 listopada 2016 roku wypłacane będą zaliczki na poczet płatności bezpośrednich dla rolników z powiatu obornickiego, którzy złożyli wnioski na rok 2016.

Zaliczki były wypłacane już w ubiegłym roku w postaci połowy przyznanej kwoty dopłat bezpośrednich. Tym razem zaliczka ma wynieść 70 procent.

Zgodnie z projektem rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie zaliczek na poczet płatności bezpośrednich za 2016 r., proponuje się, aby zaliczki były wypłacane na poczet wszystkich płatności bezpośrednich stosowanych w Polsce.
źródło: rogozno.pl

(Odwiedzono 35 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.