KOLEJNY ZAKUP OSP ROGOŹNO

ludzie motopompa

Na Fanpage OSP ROGOŹNO na Facebooku czytamy:

W sobotę 2 lipca w Częstochowie gościła delegacja OSP Rogoźno ( Marek Zieliński, Michał Przybysz i Bartłomiej Ratajczak) w celu zakupu zmodernizowanej motopompy PO 5. Z przedstawicielami Naszej jednostki udał się również Naczelnik OSP Gościejewo Daniel Mańkowski. Będąc na miejscu i po sprawdzeniu pracy silnika oraz wydajności , motopompa została zakupiona i będzie służyła jednostce OSP Rogoźno, podczas Zawodów Sportowo Pożarniczych oraz ewentualnych podtopień terenu chronionego co mamy nadzieję, że nie nastąpi. Delegacja udała się do miejsca zakupu pojazdem Renault Kangoo z przyczepką wypożyczoną z Wypożyczalni Przyczepek Magdalena Karaś Marlewo 5b.
W imieniu Zarządu OSP Rogoźno i wszystkich strażaków dziękuję p. Magdalenie Karaś za nieodpłatne wypożyczenie przyczepki, delegacji OSP Rogoźno i Danielowi Mańkowskiemu(OSP Gościejewo) za poświęcony czas i realizację zakupu motopompy.

Naczelnik OSP Rogoźno
Sebastian Rabsch

Źródło https://www.facebook.com/OSP-Rogo%C5%BAno-469115256467328/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 20 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *