Kolejny turniej w Steel DARTA

steel-dart-cyrk-11
W ostatnim turnieju z cyklu Steel Dart “CYRK” uczestniczyło 16 zawodników m.in. z Nakła, Bydgoszczy, Wągrowca, Inowrocławia oraz Rogoźna. Turniej wygrał Krzysztof Noga pokonując po zaciętym finale 4:3 Arka Adamskiego. Trzecie miejsce zajął zwycięzca dwóch poprzednich turniejów Tomek Michalski pokonując w meczu 3:2 Radka Pieńkowskiego. Tomek popisał się najwyższym zakończeniem, zamknął 120pkt. Ostatecznie cały cykl turniejów wygrał Tomasz Michalski z Bydgoszczy, drugie miejsce zajął Krzysztof Noga a trzecie Arek Adamski. Warto zaznaczyć że zawodnicy z Rogoźna w ostatnim czasie zaliczyli dobra passę jeśli chodzi o miejsca w turniejach i to nie byle jakich. Arek zajął 5 miejsce w Pucharze Polski w Nakle, a Krzysztof 3 miejsce w Pucharze Polski w Bydgoszczy. Oczywiście nie do opisania jest atmosfera turnieju tam trzeba być. Było super. Na podziękowania zasługują wszyscy zawodnicy w szczególności darterzy z Nakła którzy przybywają zawsze najliczniejszą grupą. Wszystkim gratuluję i zapraszamy na kolejne turnieje o których będziemy informować.

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl