Kolejna akcja znakowania rowerów mieszkańców powiatu obornickiego – zaproszenie

Na Fanpage Powiat Obornicki na Facebooku czytamy:

KOLEJNA AKCJA ZNAKOWANIA ROWERÓW PRZED STAROSTWEM

Z uwagi na duże zainteresowanie znakowaniem rowerów, Powiat Obornicki i Komenda Powiatowa Policji w Obornikach ponawiają akcję. Trzecia już edycja znakowania jednośladów odbędzie się w sobotę, 14 maja na parkingu przez budynkiem Starostwa Powiatowego w Obornikach w godz. 10-14.

Uwaga! Ilość rowerów, która zostanie wprowadzona do policyjnej bazy danych jest ograniczona z uwagi na czas trwania znakowania. Policjanci podczas akcji oznakują ok. 60 rowerów. Decydować będzie kolejność złożonych na miejscu formularzy.

Zapraszamy
Źródło https://www.facebook.com/StarostwoOborniki/
Foto https://unsplash.com/photos/vZAk_n9Plfc?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditShareLink

Powiązane wpisy:

Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.
(Odwiedzono: 54 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *