List od Czytelnika: Kolarze charytatywnie po raz kolejny w Rogoźnie


Otrzymaliśmy od Czytelnika poniższą wiadomość:

PILNE!!!!🥰🚴🚴🚴🚴🚴🚴🥰🥰🥰🥰
W związku z szczęśliwym zakończeniem zbiórki Pani Sylwii #AtlasRacingTeam postanowił w dniach 21-22 sierpnia 2021 przenieść 24 godzinne zmagania na dystansie 500 km podczas jazdy na pętlach z Obornik do Rogoźno i spróbować zakończyć kolejna zbiórkę!!!!!
Tym razem po raz kolejny dla Poli Noak🥰 – Małej Mieszkanki Rogoźno chorej na mukowiscydozę!!!!!
https://pomagam.pl/polanoak
Brakuje naprawdę niewiele, aby na jakiś czas dać odrobinę spokoju i radości Rodzicom Poli.
Do zebrania na dzień dzisiejszy, a tym samym do zakończenia zbiórki na leczenie i rehabilitację potrzeba jeszcze 4.785,00 zł.
Wierzę, że tym razem w Rogoźnie frekwencja będzie tak duża, że w/w kwota zostanie zebrana bez problemu.
Z informacji od Mamy Poli będzie możliwość wsparcia poprzez stronę internetową https://pomagam.pl/polanoak
oraz do puszki 🥰w dniu wydarzenia!!!!!

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *