Kąpieliska w Gminie już czynnePomimo nie najlepszej pogody kąpieliska w naszej gminie rozpoczęły swoją działalność. W Gminie Rogoźno przygotowano trzy takie miejsca:
– plaża przy ul. Plażowej w Rogoźnie tzw. Stara Plaża
– plaża przy Ośrodku Rekreacyjno-Sportowym „Za Jeziorem” w Rogoźnie
– plaża w Nienawiszczu.

Wymienione wyżej miejsca zostały w dniu 20.06.2017 roku przebadane i jak zapewnia Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Obornikach odpowiadają wymogom sanitarnym do kąpieli. Dodatkowo kąpieliska te zostały zabezpieczone przez ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Oddziału Miejsko-Powiatowego w Rogoźnie, którzy w godzinach od 10:00 do 18:00 będą strzec bezpieczeństwa w czasie kąpieli.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 495 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.