Kamila Sobańska z Rogoźna Miss Woodstock


Internauci wybrali miss festiwalu Przystanek Woodstock. Została nią Kamila Sobańska z Rogoźna, która pokonała 24 inne kandydatki.
W nagrodę otrzymała książkę “Depeche Mode. I just can’t get enough. Narodziny ikony”
oraz film DVD „Jedz, módl się, kochaj”.

Kamila jest absolwentką technikum informatycznego, a na co dzień pracuje w jednym z rogozińskich przedszkoli. Zamiłowanie do rockowej muzyki ma od dziecka. Jak mówi – to dzięki tacie, który od małego puszczał jej utwory zespołów Metallica i AC/DC. To zamiłowanie już pozostało, bo nadal bardzo lubi słuchać muzyki, jeździ na koncerty i festiwale. To był już czwarty wyjazd Kamili na Woodstock. Była też w Jarocinie, a także brała udział w Ursynaliach.

kamila_sobanska_miss_woodstock

źródło: rogozno.pl

(Odwiedzono 78 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *