JUNIORZY WEŁNY vs NAŁĘCZ OSTRORÓG – zaproszenie na meczJUNIORZY WEŁNY W SOBOTĘ NA WYJEŹDZIE.

Podopieczni Krzysztofa Cieciury rozegrają w najbliższą sobotę, czyli 26 września o godz 14:00 mecz wyjazdowy w ramach V kolejki A1 JUNIOR GRUPA 3 z Nałęcz Ostroróg.

Nasza drużyna zajmuje 1 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów, natomiast nasz rywal zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 7 punktów. W poprzedniej kolejce piłkarze WEŁNY rozgrywali u siebie spotkanie, które pewnie wygrali w stosunku 3:1 z GKS Vitcovia Witkowo po bramkach Adama Baszkiewicza, Bartka Grabowskiego oraz Norberta Kabata. Rywale rozgrywali swój mecz na wyjeździe w Trzemesznie, który ostatecznie wygrali 2:3.

Źródło https://www.facebook.com/welnarogozno/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 20 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.