Jubileusz „Czerwonego Maku”

Jubileusz Czerwonego Maku

Na Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

W dniu wczorajszym, Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, wspólnie z Radnymi Rady Miejskiej w Rogoźnie Zbigniewem Chudzickim, Katarzyną Erenc i Ewą Wysocką, uczestniczyli w Jubileuszu 40 – lecia założenia Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Czerwony Mak” w Rogoźnie. Samorządowcy podziękowali Prezesowi ROD Ryszardowi Pawlakowi i Działkowcom za zaproszenie i pogratulowali wspaniałego Jubileuszu.

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 46 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *