Jest dofinansowanie dla Studzieńca

dofinansowanie

Na Fanpage Krzysztof Paszyk na Facebooku czytamy:

139 tys. zł dla sołectw Uścikówiec, Wiardunki i Studzieniec❗️

Dziś w Obornikach miałem zaszczyt wziąć udział w podpisaniu umów na dofinansowanie inwestycji w ramach konkursu UMWW w Poznaniu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”.

I rzeczywiście pięknieje, dzięki wysiłkowi swoich mieszkańców i pracy naszych Gmin❗️

Sołectwo Wiardunki z dofinansowaniem 50 tys. zł zagospodaruje teren w Boruchowie w ramach projektu „Ruch, zabawa i ćwiczenia łączą pokolenia”.

Sołectwo Uścikówiec pozyskało ponad 43 tys. zł na zagospodarowanie terenu przy świetlicy wiejskiej.

Sołectwo Studzieniec z dofinansowaniem 46 tys. zł doposaży plac zabaw, oraz zyska wiatę i siłownie zewnętrzną.

Sołectwo Ocieszyn w ramach projektu „deszczówka” pozyskało ponad 79 tys. zł.

Gratuluję serdecznie! Marlena Pychyńska, Ewa Wysocka, Grażyna Wendlandt, Błażej Pacholski 👏👏👏

Źródło https://www.facebook.com/krzysztof.paszyk

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *