Jeden bilet


Wiosną 2017 roku rogoźnianie kupując jeden bilet, będą mogli podróżować zarówno pociągiem, jak i transportem publicznym w Poznaniu. Wspólny bilet to projekty Zarządu Transportu Miejskiego, Przewozów Regionalnych oraz Kolei Wielkopolskich. Do tej pory funkcjonował w miejscowościach położonych blisko Poznania, od wiosny 2017 roku włączone zostaną m.in. Wągrowiec, Gniezno, Jarocin, Września, Rogoźno czy Grodzisk Wielkopolski. Władze Poznania i Urzędu Marszałkowskiego są przekonani o słuszności rozszerzenia oferty o dodatkowe miasta. Ma to być korzystne dla przyjeżdżających do Poznania, ale także dla mieszkańców stolicy Wielkopolski. W ramach wspólnego biletu będzie można podróżować także pomiędzy poznańskimi stacjami kolejowymi bez dodatkowych opłat. Integralny bilet na kolej oraz transport publiczny to jedno z działań, o które zabiegało stowarzyszenie jednostek samorządu terytorialnego „Komunikacja”. Według naszych informacji – dopłacając do biletu kolejowego około 20 zł, będzie można w tej cenie jeździć wszystkimi autobusami i tramwajami w Poznaniu. Oszczędności przy zakupie wspólnego biletu mogą sięgnąć nawet do 40%.

źródło: Goniec Rogoziński nr 25/653

(Odwiedzono 177 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Jedna myśl w temacie “Jeden bilet”

  1. “Wiosną 2017 roku rogoźnianie kupując jeden bilet, będą mogli podróżować zarówno pociągiem, jak i transportem publicznym w Poznaniu ………. Integralny bilet na kolej oraz transport publiczny to jedno z działań, o które zabiegało stowarzyszenie jednostek samorządu terytorialnego „Komunikacja”. Według naszych informacji – dopłacając do biletu kolejowego około 20 zł, będzie można w tej cenie jeździć wszystkimi autobusami i tramwajami w Poznaniu. Oszczędności przy zakupie wspólnego biletu mogą sięgnąć nawet do 40%.”

    Kupując jednorazowy bilet kolejowy z dopłatą 20 zł jesteśmy bici po kieszeni. Kto to zyskuje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *