Jak się znaleźć w lesie – wideo poradnik

człowiek lasSpacerując po lesie, podziwiając przyrodę, zbierając grzyby czy jagody możemy nagle przestać rozpoznawać swoje otoczenie i mieć problemy z określeniem kierunku, z którego przybyliśmy. Najważniejsze jest zachowanie spokoju. Nawet gdy nie masz zasięgu w telefonie i nie możesz zadzwonić po pomoc, to dzięki wskazówkom na poniższym wideo łatwiej odnajdziesz drogę.

Poniżej wideo

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj obejrzeć je na tej stronie

Źródło https://goscino.szczecinek.lasy.gov.pl/urzadzanie-lasu/-/asset_publisher/x9eK/content/jak-sie-znalezc-w-lesie#.YyWDhWQ9dkw

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 13 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *