Jadłodzielnia w Rogoźnie otwarta

Jadłodzielnia w RogoźnieNa Fanpage Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rogoźnie na Facebooku czytamy:

Podziel się jedzeniem, nie marnuj żywności!
Już od dziś (17.10.2022r.) przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rogoźnie, ul. Kościuszki 41b jest otwarta Jadłodzielnia. Projekt zrealizowano w ramach „Programu ograniczania marnotrawstwa i strat żywności w Wielkopolsce na lata 2021-2025” i współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Koordynatorem Projektu jest Ewelina Noak.
Jadłodzielnia to punkt służący do nieodpłatnej wymiany żywności, która czynna będzie całą dobę. Można zostawić swoje nadwyżki żywności, częstować się tym, co w lodówce oraz na regale, doglądać i promować niemarnowanie.
Mamy nadzieję, że Jadłodzielnia znacznie wpłynie na ograniczenie marnowana żywności wśród lokalnej społeczności a także gastronomii.

źródło: https://www.facebook.com/opsrogozno

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *