Informacja dot. odbioru bioodpadów od 2023 roku

kubły na śmieci segregacjaBurmistrz Rogoźna informuje, że w związku z drastycznym wzrostem cen za bioodpady na Międzygminnym Składowisku Odpadów Komunalnych w Kopaszynie, od stycznia 2023 r. z terenu Gminy Rogoźno, przewidywany jest odbiór bioodpadów wyłącznie w pojemnikach – odbiór w workach nie będzie realizowany. W związku z powyższym Mieszkańcy, wystawiający bioodpady, zobowiązani są wyposażyć nieruchomość w odpowiedni pojemnik w kolorze brązowym, opisany napisem „BIO”, o pojemności minimalnej 120 l.

Źródło rogozno.pl
Foto https://pixabay.com/photos/wheelie-bin-garbage-rubbish-waste-2270582/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 70 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *