II Rajd Rowerowy "Rowerem przez Dolinę Wełny" 2013


rajd-rowerowyLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie “Dolina Wełny” w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Wapno oraz z Gołanieckim Ośrodkiem Kultury zapraszają do uczestnictwa w II Rajdzie Rowerowym “Rowerem przez Dolinę Wełny” promującym obszar LGD, który odbędzie się 15 czerwca 2013 roku na trasie: Gołańcz – Kaliska.
Chętni są proszeni o imienne potwierdzenie udziału w Rajdzie przez dostarczenie kart uczestnictwa do dnia 7 czerwca 2013 r. do biura LGD ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec lub do Gołanieckiego Ośrodka Kultury ul. Dr. P. Kowalika 1, 62-130 Gołańcz.
Więcej informacji na www.dolinawelny.eu

(Odwiedzono 47 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *