Hubertus 2014


Przełom października i listopada to czas biegów konnych, zwanych hubertusami. 11 listopada święto Huberta – patrona myśliwych obchodzono w Pruścach – w stajni Dragon Sławomira Łukaszewskiego. W imprezie wzięły udział dwie bryczki oraz ponad dwadzieścia koni. Lisem młodzieżowym została córka gospodarza – Anita, lisa dorosłych wywalczyła Joanna Goździewska.

W konkursie trzech beczek pierwsze miejsce zajęła Anita Łukaszewska na Czartorii, druga była Weronika Kledzik na Orientacji, na podium zmieściła się też Karolina Królczyk na Japie. W tej samej konkurencji dla dorosłych wygrał Tomasz Rozmarynowski na Eleni, wyprzedziwszy Sławomira Łukaszewskiego na Hemerze oraz Przemysława Piskorka na Tarze. Puchary ufundował burmistrz Rogoźna, a reprezentowała go pracownica UM – Izabela Kaniewska. Były też pamiątkowe kubki, ognisko i impreza disco. Jak zwykle – na poziomie.

źródło: Goniec Rogoziński nr 24/599

(Odwiedzono 69 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *