Harmonogram wywozu odpadów komunalnych – kwiecień 2022

(w celu łatwego odnalezienia swojej ulicy /miejscowości naciśnij na klawiaturze klawisze „Ctrl” i „f”, a następnie wpisz nazwę ulicy/miejscowości – nie dotyczy smartfonów i tabletów)

1 kwietnia (BIO, plastik, szkło, makulatura) – Rogoźno ulice: Rolna, Piłsudskiego (od torów kolejowych w kierunku Rudy); Ruda, Żołędzin, Nowy Młyn

4 kwietnia (BIO, BIO z ośrodków wypoczynkowych, plastik, szkło, makulatura, zmieszane z ośrodków wypoczynkowych) – Cieśle bez nr 10-10d, ulice: Rzeczna, Potulicka, Krańcowa; Biniewo, Marlewo, Pruśce, Stare, Sierniki, Owczegłowy, Wojciechowo

5 kwietnia (BIO, plastik, szkło, makulatura, BIO z ośrodków wypoczynkowych, zmieszane z ośrodków wypoczynkowych) – Rogoźno ulice: Seminarialna, Krótka; Budziszewko, Studzieniec, Międzylesie nr 1-4b i 10-17

6 kwietnia (BIO, plastik, szkło, makulatura) – Rogoźno ulice: Asnyka, Brzozowa, Czarnkowska, Fabryczna, Hetmańska, Jarzębinowa, Kasztelańska, Kościuszki, Krzyżaniaka, Leśna, Lipowa, Mała Szkolna, Ogrodowa, Olchowa, Orzeszkowej, Piekarska, Plac Powstańców Wielkopolskich, Polna, Przesmyk, Rynkowa, Rzeźnicka, Sądowa, Słoneczna, Smolary, Topolowa, Towarowa, Wielka Szkolna, Wójtostwo, Wyszyńskiego, Cieśle nr 10-10d, Olszyna

7 kwietnia (BIO, plastik, szkło, makulatura) – Rogoźno ulice: Alojzego Twardeckiego, Chabrowa, Dworcowa, Działkowa, Floriana Miśko, Garbacka, Wojska Polskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Konieczyńskich, Konwaliowa, Ks. Werbla, Kwiatowa, Łąkowa, Mickiewicza, Miodowa, Norwida, Piłsudskiego (od numeru 1 do torów kolejowych), Południowa nr 96-98, 102-106, Prusa, Reja, Romana Orlika, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Sobolewskiego, Skautów, Szarych Szeregów, Wodna, Zaułek; Garbatka nr 25-26b oraz 29-29a

(tylko BIO) – Gościejewo, Laskowo, Tarnowo, Karolewo, Owieczki, Kaziopole, Grudna, Wełna. Dziewcza Struga

11 kwietnia (BIO) – Rogoźno ulice: Boczna, Boguniewska, Braci Skotarczaków, Chopina, Długa, Dojazd, Diamentowa, Gościnna, Plac Jana Pawła II, Kilińskiego, Kościelna, Kotlarska, Kręta, Kwarcowa, Łamana, Mała Poznańska, Międzyleska, Nowa, Perłowa, Pl. K. Marcinkowskiego, Plażowa, Południowa (bez nr 104-106), Poprzeczna, Rubinowa, Rynkowa (tylko pojemniki wystawiane od Kościelnej), Skrajna, Spokojna, Strzelecka, Szafirowa, Szeroka, Średnia, Turkusowa, Topazowa, W. Poznańska, Wągrowiecka, Wąska, Wschodnia, Za Jeziorem, Zachodnia, Żurawia; Międzylesie nr 19-48, ul. Skowronkowa

13 kwietnia (BIO, plastik, szkło, makulatura, BIO z ośrodków wypoczynkowych, zmieszane z ośrodków wypoczynkowych) – Garbatka bez nr 25-26b oraz 29-29a; Słomowo, Szczytno, Międzylesie nr 5-9 i 18, Boguniewo, Nienawiszcz

14 kwietnia (BIO, plastik, szkło, makulatura, BIO z ośrodków wypoczynkowych, zmieszane z ośrodków wypoczynkowych) – Parkowo, Józefinowo, Jaracz, Rożnowice

15 kwietnia (BIO) – Rogoźno ulice: Rolna, Piłsudskiego (od torów kolejowych w kierunku Rudy); Ruda, Żołędzin, Nowy Młyn

19 kwietnia (BIO) – Rogoźno ulice: Seminarialna, Krótka; Cieśle bez nr 10-10d, ulice: Rzeczna, Potulicka, Krańcowa; Biniewo, Marlewo, Pruśce, Stare, Sierniki, Owczegłowy, Wojciechowo, Budziszewko, Studzieniec, Międzylesie nr 1-4b i 10-17,

20 kwietnia (BIO) – Rogoźno ulice: Asnyka, Brzozowa, Czarnkowska, Fabryczna, Hetmańska, Jarzębinowa, Kasztelańska, Kościuszki, Krzyżaniaka, Leśna, Lipowa, Mała Szkolna, Ogrodowa, Olchowa, Orzeszkowej, Piekarska, Plac Powstańców Wielkopolskich, Polna, Przesmyk, Rynkowa, Rzeźnicka, Sądowa, Słoneczna, Smolary, Topolowa, Towarowa, Wielka Szkolna, Wójtostwo, Wyszyńskiego; Cieśle nr 10-10d, Olszyna

21 kwietnia (BIO) – Rogoźno ulice: Alojzego Twardeckiego, Chabrowa, Dworcowa, Działkowa, Floriana Miśko, Garbacka, Wojska Polskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Konieczyńskich, Konwaliowa, Ks. Werbla, Kwiatowa, Łąkowa, Mickiewicza, Miodowa, Norwida, Piłsudskiego (od numeru 1 do torów kolejowych), Południowa nr 96-98, 102-106, Prusa, Reja, Romana Orlika, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Sobolewskiego, Skautów, Szarych Szeregów, Wodna, Zaułek; Garbatka nr 25-26b oraz 29-29a

(plastik, szkło, makulatura) – Gościejewo, Laskowo, Tarnowo, Karolewo, Owieczki, Kaziopole, Grudna, Wełna, Dziewcza Struga

25 kwietnia (BIO, plastik, szkło, makulatura) – Rogoźno ulice: Boczna, Boguniewska, Braci Skotarczaków, Chopina, Długa, Dojazd, Diamentowa, Gościnna, Plac Jana Pawła II, Kilińskiego, Kościelna, Kotlarska, Kręta, Kwarcowa, Łamana, Mała Poznańska, Międzyleska, Nowa, Perłowa, Pl. K. Marcinkowskiego, Plażowa, Południowa (bez nr 104-106), Poprzeczna, Rubinowa, Rynkowa (tylko pojemniki wystawiane od Kościelnej), Skrajna, Spokojna, Strzelecka, Szafirowa, Szeroka, Średnia, Turkusowa, Topazowa, W. Poznańska, Wągrowiecka, Wąska, Wschodnia, Za Jeziorem, Zachodnia, Żurawia; Międzylesie nr 19-48, ul. Skowronkowa

27 kwietnia (BIO) – Garbatka bez nr 25-26b oraz 29-29a; Słomowo, Szczytno, Międzylesie nr 5-9 i 18, Boguniewo, Nienawiszcz

28 kwietnia (BIO) – Parkowo, Józefinowo, Jaracz, Rożnowice

Powiązane wpisy:

Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.
(Odwiedzono: 45 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *