Halloweenowa Zumba


Halloween najhuczniej obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. W Polsce również coraz częściej słyszy się o tych zachodnich obrzędach, głównie wśród dzieci, które chodzą z pojemnikami na cukierki po okolicy i odwiedzają mieszkańców. Gdy ktoś nie chce dać cukierka otrzymuje w zamian psikusa.

W Rogoźnie oprócz takiej formy po raz pierwszy pojawił się pomysł zorganizowania Maratonu – Zumba Halloween. W piątkowy wieczór do sali ZSA przybyły zwolenniczki zumby, przebrane tym razem nie w strój sportowy, lecz pojawiły się duchy, demony, wampiry i czarownice, diabły, dynie… Zumbowiczki tańczyły i bawiły się przy latynoskiej muzyce. Nie brakowało poczucia humoru, świetnych przebrań, zabawy, niesamowitej atmosfery: ciemności, światła i dymu oraz pięknie, stylowo ozdobionej sali dyniami i pajęczynami. Na deser każda otrzymała smakołyk – ciasteczka: „paluszki Draculi”. Pomysłodawcą i organizatorką halloweenowej zumby była instruktorka – Monika Chudzicka.

zumba-1
zumba-2
zumba-3
zumba-4
zumba-5
źródło: Goniec Rogoziński nr 25/600

(Odwiedzono 152 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *