Grupa taneczna HAPPY HOOP

SONY DSC
Grupa taneczna HAPPY HOOP powstała w listopadzie 2014 roku. Treningi odbywają się w każdy piątek o godz. 17-tej w Regionalnym Centrum Profilaktyki Uzależnień w Rogoźnie. I tu należą się duże podziękowania dla Dyrektor Beaty Matelskiej za pomoc i udostępnienie sali, aby dzieciaki mogły ćwiczyć i rozwijać swoje zdolności.
Dzieci uczęszczające na zajęcia to zarówno chłopcy jak i dziewczynki w wieku szkolnym. Uczą się tańczyć hip-hop, jazz, street dance i tańca nowoczesnego. Pierwszy występ podczas WOŚP w Rogoźnie był ogromnym wyzwaniem, gdyż grupa przygotowywała się tylko kilka godzin.
Przygotowywanie miksów i oprawa muzyczna to pomoc od “eMDi Art” i tu także liczą się podziękowania za bezinteresowną pomoc i współpracę. Zachęcamy władze Rogoźna do wspierania działań grupy, gdyż ciężko pracują po to, by promować nasze miasto. Razem będzie nam łatwiej!!!
Zapisy nadal trwają, więc jeśli Twoją pasją jest taniec i chcesz aktywnie spędzać czas nie zwlekaj…Czekamy właśnie na CIEBIE.

SONY DSC

SONY DSC

(Odwiedzono 83 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *