Goście z Francji

Na Fanpage Łukasz Zaranek – Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie na Facebooku czytamy:

🇵🇱🇫🇷W dniach 8–11 października Gmina Rogoźno miała zaszczyt gościć czteroosobową delegację z zaprzyjaźnionej francuskiej gminy La Trimouille, którą reprezentowali Mer La Trimouille Brigitte Abaux z małżonkiem oraz Eric Gotze – Prezes Stowarzyszenia Współpracy Międzynarodowej ACTEI z małżonką.
🇵🇱🇫🇷Podczas swojej wizyty nasi Przyjaciele z Francji uczestniczyli w „Święcie Pyry”, zorganizowanym przez Sołectwo Owczegłowy, gdzie mieli możliwość zasmakowania regionalnych specjałów kulinarnych oraz pobiesiadowania z mieszkańcami naszej gminy.
🇵🇱🇫🇷11 października w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie odbyło się spotkanie, podczas którego, na ręce Pani Mer La Trimouille wręczone zostało odznaczenie „Zasłużony dla Ziemi Rogozińskiej” przyznane byłemu merowi Gminy La Trimouille Panu Ryszardowi Krzyżelewskiemu, który był jednym z inicjatorów nawiązania współpracy pomiędzy naszymi gminami. Tytuł został przyznany przez Kapitułę 21 marca 2019 roku.

Źródło https://www.facebook.com/zaraneklukasz

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 21 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *