Giełda na targowisku


Prezes RKS „Wełna”, dotychczasowy inkasent zysków z targowiska, oświadczył na radzie, że jest zbulwersowany propozycją giełdy samochodowej w Rogoźnie. Radny H. Janus dodał, ze na KGFiR dyskutowano na temat tego, że na targowisku nie można handlować drobiem. Dodał, że na innych targowiskach drób jest sprzedawany.

Głos zabrał w tej sprawie Paweł Andrzejczak, który poinformował, że na targowisku nie można handlować żywymi zwierzętami ponieważ musiałoby zostać spełniony szereg wymagań, który pozwoliłby na to, aby handel taki mógł się odbywać. R Andrzejczak odpowiedział, że program „Mój Rynek” przewiduje sprzedaż rolno-spożywczą, z przewagą produktów. Dodał, że wytyczenie handlowanie pojazdami też może być problemem.

źródło: Goniec Rogoziński nr 21/596

(Odwiedzono 59 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *