Generalny remont dachu na “Hipolicie” zakończonyNa Fanpage Błażej Cisowski – Radny Powiatu Obornickiego czytamy:
Dziś ważny dzień – po czterech latach oficjalnie zakończył się generalny remont dachu na ogromnym zabytkowym budynku dawnego Seminarium Nauczycielskiego w Rogoźnie, mieszczącym obecnie Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie i Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Rogoźnie. Remont dachu prowadzony był etapami w okresach wakacyjnych od 2016 roku, a jego ogólny koszt to aż 1.762.677,69 zł z budżetu powiatu obornickiego (ostatni tegoroczny etap – od strony ul. Seminarialnej – kosztował 285 tys. zł). Nowy dach pokryty karpiówką układaną w koronkę, a także odnowione ozdobne tynkowane elementy elewacji, przywróciły budynkowi wiele dawnego blasku, a przez to estetycznie ozdobiły tę część Rogoźna.

Cieszę się, że z inwestycją pomyślnie dobrnęliśmy do końca. Podziękowania za udaną inwestycje należą się zarządom powiatu dwóch kadencji, a zwłaszcza Panom Krzysztof Ostrowski, który reprezentował Rogoźno w zarządzie poprzedniej kadencji oraz Bogusław Janus, który jest członkiem zarządu w kadencji obecnej. A wielkie gratulacje składam całej Społeczności Szkolnej ZS Cegielskiego na czele z Panią Dyrektor Romaną Węgrzak, bo zakończona inwestycja będzie pamiątką jej dobrych dyrektorskich rządów na długie lata.
Więcej o ostatnich remontach w “Hipolicie” przeczytasz na tej stronie
Źródło https://www.facebook.com/bcpob/

(Odwiedzono 36 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.