Garbatka – kolizja samochodu z pociągiem


Dnia 22.09.2015 o 14.48 do SK KP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego z pociągiem towarowym. W samochodzie osobowym podróżowały dwie osoby, które same opuściły pojazd i nie wymagały hospitalizacji natomiast uszkodzeniu uległ przód skody, z której wyciekały płyny eksploatacyjne.

Zastana sytuacja: Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że pociąg towarowy z lokomotywą oddaloną jest od przejazdu o 50 metrów i blokuje przejazd na drodze krajowej S-11, natomiast samochód osobowy stoi na poboczu a jego tył wystaje na jezdnię.

Podjęte działania: Zabezpieczenie miejsca zdarzenia i odłączenie zasilania w pojeździe. Po zakończeniu czynności przez policję działania JOP (Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej) polegały na sorpcji płynów eksploatacyjnych oraz przemieszczeniu pojazdu na pobocze.
Tekst: KP PSP Oborniki
źródło: OSP Rogoźno

(Odwiedzono 36 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.