Fotografia Dzikiej Przyrody – zaproszenie na otwarcie wystawy


Muzeum Regionalne w Rogoźnie i Agencja Zegart zapraszają na otwarcie wystawy czasowej pt. “Fotografia Dzikiej Przyrody”, które odbędzie się 20 lipca 2018 roku w Muzeum Regionalnym w Rogoźnie. Prace pochodzą z Wildlife Photographer of the Year. Wystawa jest stworzona i rozpowszechniana przez Natural History Museum w Londynie.
foto: David Fetles

Kilka słów z Wikipedii o Wildlife Photographer of the Year

Wildlife Photographer of the Year to największy konkurs fotografii przyrodniczej na świecie. Jest to coroczny międzynarodowy konkurs fotografii przyrodniczej, którego organizatorem jest Natural History Museum. Pierwszy konkurs odbył się w 1964 roku, z trzema kategoriami i około 600 zgłoszeniami. W 2008 roku konkurs otrzymał ponad 32 000 zgłoszeń od 3100 fotografów w 82 krajach. Każdego roku w Natural History Museum odbywa się wystawa zwycięskich i wyróżnionych zdjęć, które później są prezentowane na całym świecie. Konkurs często jest wymieniany jako jeden z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych na świecie. Księga zwycięskich prac i zdobywców drugiego miejsca publikowana jest co roku od 1992 r, a dwie księgi zostały opublikowane w 1994 r. Wczesne wolumeny stały się kolekcjonerskie. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

(Odwiedzono 63 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *