Finałowe spotkania…

… Gminnej Ligi piłki Siatkowej w Rogoźnie odbyły się w ostatnią sobotę kwietnia. Na boisku spotkały się cztery najlepsze drużyny: Siwy Dym, Rogoźno, Cieciur Team oraz Volley Bulls. Oficjalnego otwarcia dokonał burmistrz Roman Szuberski. Bardzo wyrównane mecze wyłoniły zwycięską drużynę. VII edycję Gminnej Ligi Piłki Siatkowej w Rogoźnie wygrała drużyna pod kierownictwem Marka Półtoraka z Murowanej Gośliny – Volley Bulls. Na drugim miejscu znalazł się ubiegłoroczny zwycięzca, drużyna Ceciur Team, trzecie miejsce wywalczyli rogoźnianie, a na czwartej pozycji znalazła się drużyna Siwy Dym. Najlepszą zawodniczką została Aleksandra Piguła, zdobywając tytuł MVP Gminnej Ligi Piłki Siatkowej w sezonie 2017/2018. Puchar oraz tytuł MVP Gminnej Ligi Piłki Siatkowej, w sezonie 2017/2018 w kategorii mężczyzn zdobył zawodnik Volley Bulls Jędrzej Szczepankiewicz. Sonia Brzozowska została najlepiej zagrywającym zawodnikiem finału, Jakub Dworzański został najlepszym środkowym, a Andrzej Sujecki najlepszym przyjmującym. Bartosz Tabat otrzymał tytuł najlepszego rozgrywającego. W turnieju wyłoniono również czwórkę najlepszych atakujących: Dominik Zawiski, Marek Półtorak, Dariusz Kowalski oraz Artur Zawiski. Podziękowania i specjalny puchar otrzymał Henryk Abraham, zawodnik którego postawa i zaangażowanie w organizację wielu edycji GLPS w Rogoźnie, zasługują na wyróżnienie. Organizatorzy już teraz zapraszają na VIII edycję Gminnej Ligi Piłki Siatkowej w Rogoźnie.

źródło: Goniec Rogoziński nr 10/689

(Odwiedzono 29 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.