Finał Gminnej Ligi Piłki Nożnej 2016

Przed ogłoszeniem wyników Turnieju wsi 2016 odbył się finał sezonu 2015/2016 Gminnej Ligi Piłki Nożnej. Pamiątkowe dyplomy, medale i puchary wręczyli zwycięzcom i drużynom biorącym udział w rozgrywkach Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie Henryk Janus, poseł na sejm RP Krzysztof Paszyk oraz Dyrektor Rogozińskiego Centrum Kultury Piotr Szturmiński. Mistrzem Gminnej Ligi Piłki Nożnej (po rezygnacji drużyn z Boguniewa i Studzieńca) została drużyna z Owczegłów, II miejsce zajęło Parkowo, III miejsce – Kac Ruda. Statuetkę fair play otrzymała drużyna z Kaziopola. Najlepszym bramkarzem został Krystian Kruger – zawodnik Parkowa. Królem Strzelców został Krzysztof Zieliński (Owczegłowy). Statuetki otrzymali również sędziowie: Grzegorz Blaszkę, Dawid Blaszkę.

glpn final
źródło: Goniec Rogoziński nr 13/641

(Odwiedzono 23 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl