Festiwal Nordic Walking z Doliną Wełny – zaproszenie

Na Fanpage Stowarzyszenie Dolina Wełny na Facebooku czytamy:

ZAPRASZAMY NA FESTIWAL NORDIC WALKING Z DOLINĄ WEŁNY

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny” wraz z Urzędem Miasta i Gminy Skoki mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejny „Festiwal Nordic Walking z Doliną Wełny”.

Festiwal Nordic Walking odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku (sobota), miejsce startu i mety przy Hali Sportowej w Skokach ul. Rogozińska 1.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na plakacie.

Regulamin Festiwalu znajduje się na stronie internetowej Miasta i Gminy Skoki: https://www.gmina-skoki.pl/co-przed-nami/event/4-festiwal-nordic-walking-z-dolina-welny-23-kwietnia/

Źródło https://www.facebook.com/StowarzyszenieDolinaWelny/

Powiązane wpisy:

Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.
(Odwiedzono: 26 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *