Elvis Presley w Rogoźnie w Walentynki – zaproszenie


Impreza odbędzie się 14 lutego od godz. 18.00 na sali widowiskowej RCK. W rolę Elvisa wcieli się Piotr Bugzel, półfinalista Mam Talent. Bilety dostępne od 1 lutego 2018 w biurze Ośrodka Kultury: normalny – 15 zł / ulgowy – 10 zł / z Kartą Seniora lub Dużej rodziny – 8 zł.

Piotr Bugzel jest wokalistą, autorem tekstów i kompozytorem. Wychował się w rodzinie muzyków, gdzie od najmłodszych lat miał kontakt z muzyką, gitarą i oczywiście przebojami Elvisa. Król rock’n’rolla jest postacią, która była i jest obecna podczas całej działalności muzycznej i estradowej Piotra. Bugzel wdarł się przebojem do półfinału popularnego programu telewizyjnego ,,Mam Talent”. Talent Piotra został dostrzeżony i wysoko oceniony zarówno przez publikę, jak i przede wszystkim przez jury w składzie: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki.
źródło: agencjaluxart.com

Elvis Aaron Presley (ur. 8 stycznia 1935 w Tupelo, zm. 16 sierpnia 1977 w Memphis) – amerykański piosenkarz i aktor. Jedna z ważniejszych ikon popkultury XX wieku, znany powszechnie jako Elvis, często nazywany „Królem Rock and Rolla” lub po prostu „Królem”. Wykonywał muzykę z pogranicza takich gatunków jak między innymi: rock, pop, country, rock and roll, czy rockabilly[1]. Urodzony w Tupelo przeprowadził się z rodziną do Memphis, gdy miał trzynaście lat. Jego muzyczna kariera zaczęła się w 1954 roku, gdy rozpoczął współpracę z właścicielem Sun Records, Samem Phillipsem. W listopadzie 1956 zadebiutował w filmie Kochaj mnie czule. W roku 1958 został powołany do armii, a dwa lata później powrócił do nagrywania. Przez większość lat 60.XX wieku Presley grał w filmach i nagrywał do nich ścieżki dźwiękowe. Po siedmioletniej przerwie wrócił do śpiewania na żywo w 1968. W roku 1973 Presley wziął udział w Aloha from Hawaii, pierwszym koncercie nadawanym przez satelitę. Po wielu latach nadużywania leków Presley zmarł nagle 16 sierpnia 1977 roku.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 156 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *