Elvis Presley w Rogoźnie w Walentynki – zaproszenie

Impreza odbędzie się 14 lutego od godz. 18.00 na sali widowiskowej RCK. W rolę Elvisa wcieli się Piotr Bugzel, półfinalista Mam Talent. Bilety dostępne od 1 lutego 2018 w biurze Ośrodka Kultury: normalny – 15 zł / ulgowy – 10 zł / z Kartą Seniora lub Dużej rodziny – 8 zł.

Piotr Bugzel jest wokalistą, autorem tekstów i kompozytorem. Wychował się w rodzinie muzyków, gdzie od najmłodszych lat miał kontakt z muzyką, gitarą i oczywiście przebojami Elvisa. Król rock’n’rolla jest postacią, która była i jest obecna podczas całej działalności muzycznej i estradowej Piotra. Bugzel wdarł się przebojem do półfinału popularnego programu telewizyjnego ,,Mam Talent”. Talent Piotra został dostrzeżony i wysoko oceniony zarówno przez publikę, jak i przede wszystkim przez jury w składzie: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki.
źródło: agencjaluxart.com

Elvis Aaron Presley (ur. 8 stycznia 1935 w Tupelo, zm. 16 sierpnia 1977 w Memphis) – amerykański piosenkarz i aktor. Jedna z ważniejszych ikon popkultury XX wieku, znany powszechnie jako Elvis, często nazywany „Królem Rock and Rolla” lub po prostu „Królem”. Wykonywał muzykę z pogranicza takich gatunków jak między innymi: rock, pop, country, rock and roll, czy rockabilly[1]. Urodzony w Tupelo przeprowadził się z rodziną do Memphis, gdy miał trzynaście lat. Jego muzyczna kariera zaczęła się w 1954 roku, gdy rozpoczął współpracę z właścicielem Sun Records, Samem Phillipsem. W listopadzie 1956 zadebiutował w filmie Kochaj mnie czule. W roku 1958 został powołany do armii, a dwa lata później powrócił do nagrywania. Przez większość lat 60.XX wieku Presley grał w filmach i nagrywał do nich ścieżki dźwiękowe. Po siedmioletniej przerwie wrócił do śpiewania na żywo w 1968. W roku 1973 Presley wziął udział w Aloha from Hawaii, pierwszym koncercie nadawanym przez satelitę. Po wielu latach nadużywania leków Presley zmarł nagle 16 sierpnia 1977 roku.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 85 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *