Dziś 23 września. Pierwszy dzień kalendarzowej i astronomicznej jesieni. W tym roku te dwie daty wyjątkowo przypadły w tym samym dniu.
Imieniny obchodzą
Elżbieta, Pola, Zachariasz, Boguchwała, Bogusław, Helena, Liberty, Litoriusz, Liwiusz, Tekla
23 września jest to 266 dzień roku. W latach przestępnych jest to 267 dzień w roku.
Słońce wschodzi o godzinie 06:21, a zachodzi o godzinie 18:34
Wydarzenia w Polsce
2005 — Na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie zadebiutowały akcje Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.
Wydarzenia na świecie
1889 — Założono japońską firmę Nintendo.
Osoby urodzone 23 września
1989 — Aleksandra Szafraniec, polska siatkarka
Najserdeczniejsze życzenia dla Solenizantów składa redakcja rogozno.wlkp.net.pl
Źródło imienniczek.pl
Powiązane wpisy:
- Dzień dobry 24/09/2022
- Dzień dobry 18/09/2022
- Dzień dobry 14/09/2022
Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.
Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj