Droga 241 – Dachowanie samochodu osobowego 7.11.2014W dniu 07.11.2014r. o godz. 9:40 w Rogoźnie na Drodze Wojewódzkiej nr.241 doszło do wypadku drogowego w którym kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto z nieznanych dotąd przyczyn zjechała nagle na przeciwległe pobocze i dachowała. Poinformowany o zdarzeniu Dyżurny SK KP PSP w Obornikach natychmiast zadysponował do zdarzenia zastęp OSP Rogoźno GLBA 0,2/0,4 Rt i dwa zastępy JRG Oborniki SLRt i GBA 2,5/25.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia KDR poinformował SK ,że auto stoi na kołach na poboczu drogi i wszystkie osoby opuściły samochód przed przybyciem na miejsce zastępu OSP Rogoźno. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia ,udzieleniu KPP osobom poszkodowanym w zdarzeniu i odcięciu przewodów akumulatorowych w rozbitym pojeździe. Kierująca pojazdem 30 letnia kobieta poruszała się z Wągrowca w kierunku Rogoźna. Kobieta i jej dwójka dzieci w wieku 2 i 3 lat zostali przewiezieni do Szpitala Powiatowego w Obornikach. W działaniach oprócz zastępów Straży Pożarnej brało udział ZRM P30, Straż Miejska, Policja.
Sporządził: Z-ca naczelnika OSP Rogoźno dh Sebastian Rabsch

droga-241-dachowanie
Zdjęcie: dh Monika Jaśkowiak i dh Mateusz Kubiak
źródło: osprogozno.pl

(Odwiedzono 47 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.