DK-11 – kolizja drogowa 10.7.2015


– Do SK KP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu ciężarowego z samochodem osobowym bez osób poszkodowanych, oraz że na jezdni znajduje się plama płynów eksploatacyjnych.

-W działaniach udział brał zastęp GBA z OSP Rogoźno

– Zastana sytuacja: Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że na drodze 11 na pasie w kierunku Piły znajduje się samochód ciężarowy z naczepą, który ma uszkodzoną lewą stronę ciągnika i naczepy natomiast 200m dalej na pasie w kierunku Obornik znajduje się samochód osobowy z uszkodzonym przodem i lewą stroną pojazdu. Po przeprowadzeniu wywiadu z uczestnikami zdarzenia pasażerka Forda poprosiła o zbadanie swojego dziecka. Przybyły na miejsce lekarz nie stwierdził urazów u żadnego uczestnika (wszyscy uczestnicy pozostali na miejscu zdarzenia).

– Podjęte działania: Zabezpieczenie miejsca zdarzenia, pomoc policji w kierowaniu ruchem (ruch wahadłowy) oraz sorpcja płynów eksploatacyjnych z jezdni.

11 wypadek
źródło: OSP Rogoźno

Sporządził: KP PSP Oborniki

Zdjęcia: dh Łukasz Gracz, dh Krzysztof Pietruszczak

(Odwiedzono 33 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *